jirka F

Jak velkou silou ťukáte do klávesnice, když zde pokládáte otázku nebo i tak?

Odpovědi
Kepler

Záleží na tom, jak kvalitní klávesnici mám. Měl jsem i takovou, kde stačilo jen lehce ťukat. Teď mám takovou ludru, že musím bušit důrazněji, aby se mi nevynechávala písmenka.

Drap

Silou přiměřenou

quentos

Nevím, nemám doma newtonmetr. A posledním třem slovům nerozumím už vůbec. „… nebo i tak“? Co tím chtěl básník říci?

Kelt

Píšu všemi 10 a vidím, zda byla klávesa stisknuta. Ale nezáleží na síle ale na stisknutí klávesy a sepnutí a tím pádem se tam objeví znak. Tyto údaje by měly být zjistitelné u výrobce klávesnice.