dust8

Jak velkou díru v plotě ke slepicím dokáže prolést kuna? Dokáže i přelést plot?

Odpovědi
Emefej

Mě vlezla do králíkárny otvorem o průměru asi 5 cm. Plot přeleze naprosto bez problémů.

Drap

Dokáže i plot lehce přelézt. Proleze i běžným drátěným pletivem. Kuna je mazané zvířátko. Běžně na dvorku slepicím nic neudělá. Většinou jen ukradne nějaké vajíčko.

Klobouk

S kunou jsem bojoval tři roky. Až odborná firma pomohla. Kuna je svině vych(čůraná)

EKSOT123

Takováže aprílová otázka… Máme na zahradě krtka, co se umí dokonce i zahrabat do země, nebo jsem viděl ptáka, co se nějakým způsobem dostal až na vršek stromu, … od té doby ničemu nedůvěřuju, žiju v hrůze a stresu, co zas přijde nového. Kuna (Martes). to slovo má něco společného s válkou – doporučuji pancéřový kryt!