Tess27

Jak udělat to aby mě mamka nechala doma ?

Ahoj vím že se tohle asi nemá ale potřebuju být aspoň na jeden den být doma ale myslím že mě mamka nenechá zkoušela jsem to včera(v pondělí) a dnes je úterý a potřebuju být doma ve škole to totiž nemám lehké všichni se mi smějí nadávají a tak podobně dneska mám aji němčinu mám to říkat před celou třídou ale tu já prostě neumím a nechápu takže prosím poraďte jak zůstat doma? :( :(

Nejlepší odpověď
elkon

Zůstávat doma není řešení, je potřeba problémy řešit. Když ti něco nejde, musíš to říci doma, nebo učitelce. A ne se podělat. To nikam nevede. Aby ti mohli pomoci, musí o tom vědět.