Kelt

Jak to, že naše zpěvačky nemají na Bonnie Tyler?

Když si poslechnu Bonnie Tyler a její skladby Total Eclipse of the Heart, a českou verzi, kterou zpívá Leona Machálková nebo Holding Out For A Hero, kterou převzala Lucie Vondráčková, nemohu se zbavit pocitu, že Bonnie Tyler je na mnohem vyšším levelu. Jak to vidíte, respektive slyšíte vy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Originál bývá subjektivně vždycky lepší než nějaké napodobeniny. Zvlášť v případě Lucie Vondráčkové. Sem tam se vyskytnou i výjimky. Myslím, že originál od Lucie Bílé by s přehledem strčil do kapsy i Tylerovou, pokud by měla ten šílený nápad písničku od ní převzít.

Další odpovědi
quentos

Protože Bonnie Tyler má na rozdíl od těch ostatních jmenovaných výjimečný talent a jedinečný hlas.
(Trefil ses do mé největší srdcovky, ale i kdyby jí nebyla, myslím, že bych odpověděl stejně.)

Edison

Srovnávat Bonnie s Machálkovou nebo mladou Vondráčkovou… dost úlet… Jóóó Lucinka… to je jiný level.

hapiky

Ono jde o dvě roviny. Jedna věc je hudba, druhá zpěv. Když jsou obě slabší…
Trochu jiná je podobná věc: Tina Turner převzala od B.Tyler píseň The Best a proslavila ji několikanásobně. Opačně B.Tyler převzala od T.Turner skladbu(teď si nevzpomínám na název) a rovněž ji více proslavila (dá se říct, že ji ještě vylepšila).