zjentek

jak správně nastolit demokracii?

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/zmena-v-kldr-propaganda-necekane-priznala-pohubleho-kima-lid-se-o-nej-boji-40364685#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=dOylWhOKE­tU-202106281425&­dop_id=40364685&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Přece není možné, aby všichni lidé ve videu byli vyhlazeni jen proto, aby ostatní lidé venku, na poli a ve svých příbytcích mohli demokraticky žít.

U nás také nikdo vyhlazen nebyl. A podařilo se. Stačilo na ně zacinkat kouzelným klíčkem a bylo to. Bílé obušky nic nezmohly, je to pozitivní barva plná světla, lásky a míru. Šlo to dobře. Vlastně dodnes ani nebylo třeba vzít jim důchody, nic… Přesto žijeme demokraticky. Tak proč by i mezi Asiaty nebyla demokracie bez vyhlazení inteligence možná? A proč je nakonec zákeřnější za všech okolností a vždy ten inteligentní? Je to dáno nutností průkaznosti vzdělání již při nástupu do zaměstnání/funkcí na vedoucích pozicích státu, jakými jsou různé regionální úřady atd? A proč jsou ti s dokladem vzdělání tací? Chápete někdo tento začarovaný model? Já znám jednu soudkyni a ta je celkem citlivá. tedy v posteli byla. Nevypadalo, že by živé bytosti dokázala ublížit. Ale co když se pletu? A co když nám opravdu vládnou mimozemšťané a třeba mají vlastnosti, že už je prakticky nelze vyhubit? Co potom?

(Odpovězte klidně i tací, kterým dotaz přišel inteligentní. Třeba i přímo inteligence, pokud to není tajné.)

Odpovědi
L.G.

Zeptejte se raději jen mě, protože vím, že má odpověď by doopravdy sjednala pořádek, a to velmi rychle, velmi tvrdě, ale přesto v duchu minimálně toho lidského smyslu pro spravedlnost 😉.

df

Demokracie není nikde na světě. Zapamatuj si to už. Všude si na to jen hrají. Jsme jen ovečky. Světem vládnou peníze a to nemá s demokracií nic společného. A penězma vládnou Židé. Je potřeba se s tím smířit.

aliendrone

Tvůj odkaz na:
„Ouha!
Stránka, kterou jste hledali, tady není! Nevadí, určitě vás zaujmou naše další články…“ je sice nicneříkající, ale co už. O cenzuru a manipulaci (ta u nás přeci ani ve snu neexistuje, jak každý ví ;) :D) nejde, podobné zhovadilé praktiky provozovali jen a jen komančové, tudíž to přičteme „chybě v Matrixu“. ;) :D :D

Tudíž zbývá si ujasnit, na co se ptáš? Pokud ti jde o dem(ent)okracii, tak tu už nastolenou (velice úspěšně) MÁME, nevšiml sis? :)
A pokud o demokracii… inu tak to je TĚŽKÁ otázka. Co člověk, to názor a je i mnoho takových, kteří se shodují s Platónem, že demokracie je „nejhorší ze všech systémů“. Což podle mne není tutová pravda, jde právě o ty nastolené „podmínky provozu“.

Stejné to máš i s diktaturou, může to být peklo a stejně tak mohou lidé se slzou v oku vzpomínat na autoritativní režim (jako třeba v Portugalsku na Salazárovu diktaturu nebo v Turecku na diktaturu Mustafy Kemala, kterému DODNES říkají „Atatürk“ [otec Turků])

Každopádně alespoń trochu relevantní odpověď je zcela mimo možnosti i hodně dlouhé statě, je to přinejmenším na celou KNIHU. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

L.G. tebe myluju a jsem schopen si oblíbit!

Pepa25

Nesrozumitelná otázka: odkaz nemá s textem nic společné. A na nastíněných úvahách není nic inteligentního.

zjentek

Kategorie politika.