Dagmardrahom

Jak si změnit, spíše mírně upravit přezdívku?

Odpovědi
ivzez

Přezdívku člověk dostává od svých přátel či známých,
musela byste o změnu požádat je.

Dochy

Požádat přatele aby začli používat tu Tebou vybranou.

Pokud jde o nick k webovým službám, pak někde to lze (ale je to spíše vyjímka – třeba v FB messengeru je možné uživatelům nastavit přezdívku), většinou to nelze, někde i když to ofic. nelze může být možné ukecat administrátora pokud je ke změně rozumný důvod…

V mnoha případech je nick zároveň jedinečným ID ke službě a tam pak změna nicku je vlastně to samé co založení úplně nového uživ. účtu. (typický případ kdy to „nejde“)

Drap

Dagram,Drada,Da­hom,Arda,Agram, Agma..... a milion dalších

Klaproth

Samostatná Dáša.