paul1

Jak si vysvětlujete, že po poklepání na vrch hlavy vás přestane bolet a uvolní se ztuhlé krční svaly?

Je to jednoduchá metoda, vypadá to směšně, tak trochu „na hlavu“, ale mně to funguje spolehlivě. Problémy mívám při delším dívání se na televizi, nebo u počítače.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QwfsHziw­n5c

Odpovědi
Kepler

Tak to jsem ještě neslyšel 🙂 Takové nedokončené kouzlo pana Tau. Rád bych to někdy vyzkoušel, jenže já bolestmi hlavy moc netrpím. Leda bych hlavou louskal vlašáky.
To já zas mám jinou fintu: když mě svědí v nose a ne a ne si kýchnout, tak si prstem zatlačím na pravou stranu nosu. Přitom na tu levou to nefunguje, to si maximálně prdnu. Někdy.

elkon

Sugesce. Nevěřím tomu.

Emefej

O tom jsem ještě neslyšel, pokud se naskytne příležitost, vyzkouším. Je možné, že vibrace vzniklé poklepáním nějak rozhýbou zatuhlý sval.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Pro „Kepler“ – někde jsem nedávno četl, nebo slyšel: Moje babička říkala, že jeden prd je lepší jako deset doktorů