zjentek

Jak si vyčistit játra vyjma ostropestřce mariánského?

Vyjma ostropestřce mariánského.
Vyjma ostropestřcem mariánským.
Prostě vyjma ten fialový bodlák!

Nejlepší odpověď
annas

Používám teď kapsle s artyčokem, Ostropestřec mně zvyšoval tlak,
jinak pomáhá pampeliška, lnice vlaštovičník – tinktury atd.

Ale není to jednoznačné, na každého účinkuje bylina jinak.

Dobré je vyzkoušet tinktury z bylin, nebo účinnější z pupenů. Nejsou příliš drahé.

Nebo Regalen či Detoxin.

Všechno mám vyzkoušené, poněvadž se mají extrakty brát 3 týdny a týden je pak pauza. Střídám.

Opakuji, jde o bylinky, extrakty v lihu, nebo výluhy pupenů, případně prášek v kapslích.

Nechci vkládat odkazy, šlo by o reklamu.

Ještě jsem si vzpomněla na tinkturu ze svízele , třeba syřišťovitého, určitě vám nezpůsobí žádnou svízel, ale pomůže pročistit játra a posílit žlučník.

Další odpovědi
Autista

Ostropestřecové tabletky :) NEBO JATERNÍK TROJLALOČNÝ NEBO ČEKANKA OBECNÁ

marci1

Doporučují pacientům i lékaři: 🙂
https://leky-volne-prodejne.heure­ka.cz/essenti­ale-forte-n-por-cps-dur-100/

mosoj

Proplachovat vodou a užívat LIVERAX ( tam je také ostropestřec).
Vitamin E 200mg.
Jaterní čaj: Pampeliška kořen, ostropestřec plod, řepík nať, benedykt nať, dvojzubec nať, smil květ.