Postmaster

Jak si omylem nepodříznout větev, na které sedíme?

Díky šachové hře se ze mě stal systémový analytik složitých systémů a dospěl jsem k tomu že největším problémem lidí a organizací je to, že si podřezávají neustále větev, na které sedí a potom se diví tomu, že spadnou dolů. Někdy si sice sami nepodříznete větev, na které sedíte, ale tu větev vám podřízne někdo jiný, protože má k tomu nějaký egoistický důvod, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky.

Podřezávání větve, na které sedíme to je přirovnání, pomocí kterého ukazuje to, že děláme často pitomosti a snažíme se o to abychom utajili to, že jsme egoističtí pitomci, ale je to marnost, protože pitomci v druhých logicky spatřují pitomce, a tak se urážejí neslušnými nadávkami.

Cenzura v totalitách dělá vše pro to, aby ohněm a mečem eliminovala nadávky v televizi a na internetu v naději, že změní pitomce na slušné lidi, je to ale jenom marnost, z hovna nikdo bič neuplete, vše je zde o protikladech a pokud zde existuje slušnost tak zde logicky existuje i neslušnost a mezi těmito protiklady je psychické napětí, mediální populismus je jenom reklama, která se snaží v konzumním očistci z neslušných čertů udělat slušné anděly.
Práce a kariéra
Přeji si být informován e-mailem o odpovědích

  • povinná položka

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Víte Koubo, netuším proč chceš řešit věci jiných lidí? Sem chodíš jen prudit, dávat otázky, které nejsou otázky, ale pouze tvé zmatené teorie. Proč si to nešíříš na svých pomatených stránkách a otravuješ zde svými slohovkami ostatní?

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Nech si ty pseudochytré cancy pro někoho, koho to zajímá.

zjentek

Používat na vše násilí

Za předlokladu že sedíme každý na svý větli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Potřebujeme vědět, čím si větev podřízneme a čím ne. Potřebujeme vědět, že nestačí podřezávat větev, něčím to omlouvat a okecávat a čekat, že to pomůže, abychom ji nepodřízli.

annas

Vaše webová stránka
Guru Vit Kouba Bhagavan – – je to blogger. Už zde byl 2× jako GVKB a ještě měl jiný profil. Svvé články zde vkládá jako otázky. Manipuluje

https://gvkb.web­node.cz/
https://gvkb.cz/

"GVKB je ředitelem vesmíru od té doby co vesmír existuje a bude ředitelem vesmíru do té doby dokud bude vesmír existovat, vše co GVKB stvořil to je dokonalé a nikdo o tom ve vesmíru nepochybuje. GVKB stvořil z ničeho vše a ten kdo o tom pochybuje, ten plný závisti a nenávisti jistě je. atd.

http://web.li­bimseti.cz/kou­bavit/gvkb-je-manazer-roku-2019_821962.html

Postmaster

Velmi děkuji za váš názor, co je na tom špatného že jsem jiný než ostatní, je zde snad nějaká norma nebo zákon který zakazuje být jiným? Pokud potřebujete seznam všech mých blogů a stránek stačí se podívat na https://gvkb.blog­spot.com/ zde je i moje adresa e-malil telefon.

Disraeli

Na psychiatrii jsou taky „jiní.“ A někteří tam směřují. Pokud jim to nevadí…

jirka F

Poznámka: Nikdy neuvedeš zdroj obrázku.A jinak souhlas s Drapem.

Postmaster

To jsou moje obrázky a zde je zdroj
https://www.flic­kr.com/photos/gvkb/461­80035532/

Postmaster

To jsou moje obrázky a zde je zdroj
https://www.flic­kr.com/photos/gvkb/461­80035532/

Pepa25

systémový analytik složitých systémů 😉 Chápu, že pokládání otázek na odpovědi.cz může být forma terapie, ale asi bych spíš spoléhal na profesionály.

Postmaster

Nikdo není dokonalý natolik aby se zavděčil všem

led

Máte pravdu, aj keď nie ste dokonalý, svojimi otázkami si dokonale režete pod sebou práve tú vetvu, na ktorej sedíte.