vašek1

Jak se zbavit mravenců v bytě?

Dobrý den, objevily se nám v novostavbě bytu malí rezaví mravenci. Prý se jedná o „faraony“. Nevíte někdo, jak se jích zbavit? Vyskytují se i v ostatních bytech.

Nejlepší odpověď
kropitko

Myslím, že tady získáte dostatek inspirace pro likvidaci mravenců.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=mravenci+&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
anonym

Deratizační firma plošně umístí do rohů místností malé krabičky které zlikvidují tento hmyz.Je důležité aby umístění proběhlo plošně ve všech bytových jednotkách.

Jahoda

Pokud najdete mezeru, ze které mravenci vylézají, nasypte na ni (do ní) kypřící prášek. Někteří to zkusí a zemřou, druzí už raději utečou. Sama jsem kypřícímu prášku nevěřila, ale jakmile jsem to zkusila, mravenci velmi rychle zmizli. Vřele doporučuji!

hanulka11

http://www.na­noit.cz/mraven­ci/

oskar

Já používám prášek do pečiva.

ReHu

Já koupila takové malé krabičky s návnadou. Mravenci se přestali množit a zakrátko vymizeli.

Anizbor

Neváhejte kupte si v drog.přípravek na mravence"Formi­tox"neznám nic lepšího za nízkou cenu a výsledek je výborný.
Nasypat malé hromadky do rohů,koutů u oken a pod.občas znovu a je to!!!