Rokio

Jak se vám líbí naše hlavní město Praha?

Nejlepší odpověď
Kepler

Město je to krásné, ale žít bych tam nechtěl. Šest let stačilo. Každé město je krásné podle toho, jací v něm žijí lidé.

Další odpovědi
JežíšKristus

Za mě má špinavé ulice, jakkoliv bylo nedávno mezinárodně zvoleno jako nejkrásnější město. Má vysoké množství parků (na město tuším snad také nejvíce na světě). Z Letné má super výhled na mosty. V noci je relativně bezpečné, ale to je celá země. Super na byznys a poznávání lidí, kulturu. Preferuji ale střední Čechy, které jsou více „vesnické“ či „maloměstské“, kde jsou lesy a pomalejší život.

quentos

Tu první větu mi Kepler vzal z úst. Je krásná, ale žít bych tam nechtěl. Podívám se tam tak třikrát do roka (koncerty, turnaje) a stačí.