jirka F

Jak se vám celkově líbil včerejší pořad Český slavík 21, pokud jste se dívali?

Já to musel po hodině vypnout, protože i když jsem od toho očekával nějaké naděje, přestalo se mně to líbit, když tam vyhlašoval Kohák tu hip hop rock cenu nebo co to bylo, tak jsem si řekl, že to raději vypnu.

Nejlepší odpověď
elkon

Normální komerční pořad s překvapivými výsledky. Markovi Ztracenému blahopřeji. Hulvát „řezník“ se předvedl a vůbec se nedivím, že byl minule vyloučen. Pokud v dané kategorii zvítězil, aspoň vidíme, co některé mladé dnes zajímá. Reakce Moniky Bagárové byla odpovídající té situaci a sklidila ovace.

Další odpovědi
quentos

Tvůj blábol nemá jako obvykle hlavu ani patu. Jak může od něčeho „očekávat naděje“?

Kelt

Díval jsem se až do chvíle, kdy se objevila Eva Burešová. Respektive jsem seděl u PC a televizor je za mnou. Pak manželka a dcera si pustily nějaký seriál. No a dnes jsem si přečetl výsledky.

paul1

Díval jsem se jen krátce, dojem průměrný, vítězům gratuluji.

JežíšKristus

Nedíval jsem se na to, jen jsem dnes četl článek. Řezníkova tvorba se mi nelíbí, je zbytečně nechutná. Nicméně jeho slova na předání cen byla pravdivá, Český slavík nikoho nezajímá, vyjma lidí nad 50. Česká scéna je pozadu a v rádiích není slyšet. Bagárová opět trapná, stačilo mi, jak se „vybíravě“ chovala k soutěžícím v jiné soutěži.

Článek: https://www.su­per.cz/787037-jste-shnila-a-plesniva-osoba-monika-bagarova-se-pustila-do-drzitele-slavika-ktery-urazel-jeji-kolegy.html