autacek

Jak se prokazuje antigenní testování v případě kontroly v restauraci?

Jde mi o domácí schválený samotest!

Nejlepší odpověď
Schluker

Stahnete si z ocko.uzis.cz potvrzeni. Tedy pokud hodlate na tu saskarnu pristoupit a nekomu neco ukazovat. Vzhledem k tomu, ze se s nimi (hygienou/policii) nemusite vubec bavit, nemusite jim ani nic ukazovat. Nemaji nastroj, kterym by vas dokazali donutit k prokazani ockovani/testovani.

Další odpovědi
finemail.org

No sranda bude až to začnou opravdu kontrolovat a bude tam sedět třeba turista z Maďarska, který bude zaočkovaný u nás neschváleným Sputnikem V. Bude zaočkovaný nebo ne? :)

Pepa25

Doloží, pokud má co dokládat (potvrzení), jinak čestné prohlášení.
Viz platné opatření, bod 1 b)

Zdroj: https://www.vla­da.cz/assets/me­dia-centrum/aktual­ne/stravovaci-sluzby-0486.pdf

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

finemail.org: O.K. chcete trollit, ale zrovna tady jste se netrefil 🙂, protože máme „národním certifikát o provedeném očkování, které je písemným potvrzením vydaným alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v České republice nebo v jiném členském státě Evropské unie“. Díky, Evropská unie 🙂

dubraro

finemail.org:
… a bude mít potvrzení v maďarštině! 🙂