dust8

Jak se odnaučit nešahat si na knír a tím do něj dostávat čím dál víc bakterií?

Nejlepší odpověď
quentos

Otázka opět nedává smysl. „… odnaučit nešahat…“ – takže se chceš na něj naučit šahat?

Další odpovědi
zjentek

Tři si často o sebe ruce. To pak vždycky hnedle při jemným dotyku kníra dostaneš petelici a dáš si bacha!

Quentosi, já věc chápu následovně: dust je přesvědčenej, že třeba po jídle nebo po jiným znečištění je třeba bakterie z knírů prostě utřít, no.