dust8

Jak se má muž držet, když se kolem něj přisedne u regálu fešná žena s nádherným pozadím v obtažených legínách, aby…?

Odpovědi
Samtibalfars

Pokud se chceš udržet, abys nepodvedl přítelkyni, pak tě musí tvá přítelkyně sexuálně vyčerpat, abys na další neměl sílu.

Jestli je důvod jiný, proč se udržet, pak pánbůh s tebou 😁

da ny

Snadno.
Pokud není muž pouhým kohout, sexuální mašina. Je psychicky zralý, problém nemá.
Jen se oko potěší, pohledem na něco pěkného.
„Živočich“ se prostě musí !vzdálit", případně krotit, aby neobtěžoval, nechoval se jako nadržené hovádko.

cochee

Nerozumím otázce, neumím česky. Co je to, že „se žena přisedne u regálu kolem někoho…?“ U jiných hotentotských otázek si aspoň odhadnu dvojí správné znění otázky a jedno bude asi to pravé. Tady se neodvážím odhadnout nic.

zjentek

U jakýho regálu? A aby co? Formuluj přesně, takhle si to barvitě nepředstavíme a nic se nedovíš!

WordPress

Je to jako v obchodě kde nás láká zboží a je obtížné odolat a něco si nekoupit

led

„Jak se má muž držet…“
…oboma rukami stola, alebo regálu.

paul1

To mi připomnělo, jak si stěžovala žena přítelkyni na manžela: „Představ si – předkloním se do mrazáku, manžel se neudrží a už mne zezadu obtěžuje“. Přítelkyně říká: „Tak to buď rád, že je ještě tak při chuti, to ti závidím“. „No jo ale v Lidlu?“ odpoví žena. 🙂

zjentek

Dany správně dalas do uvozovek, chválím. Totiž potom už to není živočich. Potom je vším, čím chceš, jen už né živočich! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ 🤪