Rolf03

Jak se jmenuje tenhle film?

Zdravím ve spolek, chtěl bych se zeptat jestli někdo nebudete vědět o jaký film se jedná:
Pamatuji si jen pár útržků: byl to asi nějaký akčňák z osmdesátých let o třech chlapících, v nějaké rozvrácené pouštní zemi. Napřed jim asi nějací guerillový bojovníci zabili kumpána, pak tam byla scéna že jeli autem a v písku zastavili na mině ( jaká to náhoda :) ) ten nejstarší minu vyhrabal a hodil ze srázu ( který byl hned po ruce :) ) Po nějakých peripetiích v noci v nějakém pouštním městysu :) kápli na ty guerillové bojovníky a podařilo se jim pomstít toho kumpána. Pak si vybavuji scénu ve které ten nejmladší jel – utíkal pouštní krajinou autobusem který někde šlohnul. Šli po něm guerillový bojovníci, autobus vybouchnul, mladík byl zraněnej ale přežil to a pak byl s těmi dvěma v nějakém asi hotelu a nějakým policajtům, či komu, to vypravoval a prý: “ Nechápu jak jsem to mohl přežít. “ Jakmile za policajty zapadli dveře, tak si nalili panáky a odněkud tahali peníze o které asi celou dobu šlo. A to byl konec.

Odpovědi
Ametyst

Nejlepší bude zadat klíčová slova, začala bych s “ Best desert movies” a “ Film set in The desert”.

MaraRer

http://voyotv.cz není to zde? zdarma

Mari Zavadil

Rozhodně jste mi tím poradil na co nikdy v životě koukat nebudu