Rokio

Jak se cítíte první den, kdy nemusíte nosit roušku?

Dnes je středa, což je den, kdy nemusíte mít roušku ani v obchodě, ani v dopravním prostředku. Můžete chodit venku bez roušky, odstup není nezbytný a v jiných budovách to také není třeba.

Samozřejmě ve velkých městech je nutné nosit roušku (např. Praha, Brno, Ostrava, Plzeň atd.) a také na velkých akcích, ale jsme zase o krok dopředu ve svobodě a snad koronavir brzo poleví.

Nejlepší odpověď
aliendrone

V zásadě je mi to fuk. Roušky měly VÝZNAMNÁ pozitiva (a nemluvím o těch deklarovaných), takže doufám, že tento dočasný „zvyk“ se stane tradicí, podobně jako třeba v Japonsku, kde je nošení roušek běžné a nikdo se nad tím nepozastavuje.

Další odpovědi
Drap

Stejně jako včera.

Kepler

Já jsem to jenom uvítal. Největší radost z toho měly prodavačky. Jen si to představ: 10 hodin s rouškou, fakt jsem je litoval.

Vojta24

po měsící už víme naprosto přesně co si o sundání roušek myslet, stálo nás to druhou vlnu rychlého šíření koronaviru viz graf https://imgbox­.com/p7BVXCiS

lidi totiž nejen sundali roušky, ale začaly se opět účastnit hromadných akcí a nedodržují žádné rozestupy …

anonym

Žádnou změnu jsem nezaznamenal.