hapiky

Jak se chová člověk, který utíká sám před sebou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Někdo má deprese, které řeší alkoholem nebo drogami. Někdo se jen vnitřně užírá, špatně spí a občas je s ním k nevydržení. To ovšem mluvím jen o těch horších případech. Jen málo je takových, kteří se dokáží ke svému problému postavit čelem.

Další odpovědi
Ametyst

Možná se vyhýbá stálým vztahům.

Zdroj: http://www.zpev­nik.wz.cz/tis­k.php?id=30390

Speed77

Jako každý obyčejný čloěk. Skoro všichni utíkají před svými myšlenkami (před samotou), před svým strachem, před zodpovědností…
Chová se norlmálně. Baví se, směje se, mluví, něco dělá.

Justin1

Mohl by se chovat tak, že se pouští do různých věcí a zase je opouští.

zjentek

Hodně cestuje?

autacek

Forest Gump?

ivzez

Utíká sám před sebou. –:

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.