zjentek

Jak se bez ohrožení vlastního života správně najíst či napít v případě dlouhodobé kontaminace smrtícím virem?

Řekněme, že míra kontaminace je příliš vysoká a proto se v zasaženém prostředí důrazně nedoporučuje sejmout ochrannou filtrační masku z tváře po dobu 14 dnů.

„(Kromě samotných masek si Hrad objednal rovněž sadu filtrů. I ty jsou podle Bauera unikátní. "Při jeho použití můžete být v kontaminovaném prostředí klidně čtrnáct dní, což s jinými výrobky nejde,“ popsal Bauer.)" … >> https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/hrad-si-objednal-695-masek-proti-koronaviru-bude-mit-stejne/r~d0dac36­a5ee511ea8972ac1f6b2­20ee8/

…PROČ s jinými výrobky nejde být v kontaminovaném prostředí tak dlouho, ovšem s JEJICH maskou to lze?

Takže NIKDO NEVÍ, jak se najíst či napít v kontaminovaném prostředí s dýchací maskou? Doufal jsem, že někteří zde mají vlastní fikční svět, v kterým podobný „prkotiny“ lehce zvládají a rádi se o tu realitu a informace podělí. (;

Nejlepší odpověď
elkon

Ty musíš být hodně podělanej, když nemáš v hlavě nic jiného než ten zatracenej virus. Co se taky zabývat normálními věcmi?

Další odpovědi
antalastasa

Kolik těch otázek ohledně koronaviru ještě bude? Nechceš si raději koupit léky na uklidnění?

Kelt

Ty jsi zlatý, žiješ s Emmou a díky tomu se pohybuješ mezi VIP osobnostmi, co ti ještě chybí? Snad napsat nějaký epitaf jako Jiří Wolker.
Zde leží … ten co dopřával si Johnny Walker
a svůj konec oznámil epitafem jako Jiří Wolker.
atd …

Kryšpín

Odstěhovat se trochu na sever do města Nuuk má to asi 15 tisíc obyvatel a zatím se tam čínský přenosný výrobek neobjevil, původně to město mělo název v překladu dobré naděje. Je tam převážně chladno tak se vir pravděpodobně nebude dlouho zdržovat.

Mc Merkurion

… ty jsi nikdy neslyšel o nitrožilní výživě ??? a bez jídla se dá vydržet 30 dní, no a pití se dá zvládnout dírkou a hadičkou …

zjentek

@Kelt: Co mně chybí? KATEGORIE HMYZ!