Marty Koller

Jak psychiatr zjistí, jestli má člověk deprese? Může to poznat i normální doktor?

Odpovědi
Postmaster

Všechny psychické nemoci má na svědomí strach, robot nemá proto psychické nemoci.

Schluker

Moznosti jsou v zasade dve. Budto pozorovanim na uzavrenem oddeleni anebo se proste zepta. Druha moznost je vyrazne castejsi, koneckoncu vetsina pacientu za doktorem prijde s tim, ze ma nejaky problem. Normalni doktor to muze rozpoznat pouze za predpokladu, ze mu pacient sdeli svoje priznaky.

hapiky

Nejlépe a nejrychleji to zjistí, když mu to řekneš.
I „normální“ doktor to pozná a ani mu nemusíš zdemolovat ordinaci aby tě záhy poslal za oním depkařem, neboť jedna věc je diagnóza, druhá léčba.

elkon

Od toho je lékař specialista, který má k tomu vzdělání a různé pomůcky a způsoby vyšetření.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.