dust8

Jak proběhl váš poslední perný den?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já už pracovat nemusím, takže perný den pro mně představuje i úklid a vaření. Ale zrovna včera jsme s kolegou demontovali motor z mého kozího dechu: 2 hodiny práce prokládané štamrlatama a množstvím gynekologických výrazů.

Další odpovědi
aliendrone

No popravdě… jako každý jiný. Od určitého věku jiné, než perné dny nějak neexistují. Ale je fakt, že některé dokáží být pernější. Obvykle ty spojené se společenskou činností, návštěvami apod. otravnostmi. :)

quentos

V neděli – ligový týmový turnaj ve scrabblu. Hrozně to ženou, protože zřejmě spěchaj domů, mezi koly prakticky bez přestávek, takže když se člověk chtěl vůbec najíst, musel hrát rychleji než obvykle. A ač jsem obvykle rychlej hráč, i já jsem měl co dělat, jídlo jsem musel zhltnout jak malinu :{/> ale stálo to za to, sedm výher z devíti, v pořadí hráčů sedmej ze třiačtyřiceti a s týmem čtvrtí z devíti…