CTTON

Jak připravit Tullamore Dew?

Nejspíš trošku whisky a pak zalít horkou vodou, ale kolik do malé skleničky? Nejsem alkoholik, ale chtěl sem to jen ochutnat.

Odpovědi
Kelt

Je to Tullamore Dew. Používej přesné názvy. A dá se to koupit. Teď to stojí přes 500 Kč, jindy 240 Kč. Já si koupil dvě lahve, jednu kvůli skleničkám. Bylo to v akci. Mám to ve skříni a občas si odleju trochu. Nic tam nepřidávám.

quentos

Whisky přece netřeba připravovat, ta už je hotová.
Někdo si do toho horkou vodu leje, ale netřeba. Whisky se dá pít naopak s ledem nebo i samotná.