doltyna

Jak přestoupit z kvinty do prváku?

Dobrý den,

chodím do kvinty na víceletém gymnáziu a chci od příštího roku chodit na jinou střední školu do prváku. Jsem plně rozhodnutá, protože jsem si našla školu, která mě (doufám) bude bavit.

Jaké známky se započítávají pro přijetí? Z 8. a prvního pololetí 9. nebo v mém případě z 9. a poloviny prváku?
Co ještě bych měla v tomhle případě vědět?

Moc děkuji, Kristýna

Odpovědi
elkon

A co se takhle zeptat na té vyhlédnuté škole. Tam se dovíš vše.

da ny

Nebudete přestupovat.
Podáte přihlášku (informace na vybrané škole. ale i na gymnáziu budou vědět).
Pokud projdeš přijímacím řízením a budeš přijata. Budeš na vybrané SŠ-
Hodně štěstí!

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com

doltyna

da ny ptala jsem třídní a ta přesně nevěděla. Budu nejspíš muset dojít za vedením.
Děkuji Vám za odpověď

doltyna

Děkuji za tak rychlou odpověď.
To mám určitě v plánu, jen mě zajímalo, jestli je to všude nebo aspoň u většiny škol stejně. A když už jsem dostala odpověď, tak bych se ráda zeptala, jestli když dostanu na konci roku známku 5, což by znamenalo opravky, můžu i tak přestoupit, když bych stejně opakovala prvák?
Děkuji za odpověď

doltyna

Nebo je to taky individuální?