jirka F

Jak policie nebo hasiči zjistí, že požár byl založen úmyslně?

To mně vrtá hlavou.

Nejlepší odpověď
Drap

Vyšetřováním a prověřením všech možností.

Další odpovědi
quentos

Obvykle to zjistí pes vycvičený na vyhledávání tzv. akcelerantů (urychlovačů) hoření.

zjentek

Pokud po požáru nezůstanou „STOPY“, nezjistí to, NEBOJ. (;

led

Na základe stôp-
zjentek, neskúšajte šťastie a nič nezapaľujte. Po požiari vždy zostávajú stopy (pokiaľ to nie je na domovskej planéte aliendrona).
Hasiči, ale aj polícia majú k dispozícii odborníkov – vyšetrovateľov, ktorí obhliadkou miesta požiaru a pomocou prístrojov a tabuliek príčiny vo väčšine požiarov odhalia…

Šíma prdelka

stopy oblečení

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.