Mirek Darvas

Jak obchod zjistí, že byl ukraden rohlík?

Odpovědi
Speed77

Pokud nechytí zloděje při činu, tak nijak. Ale oni ho uvidí, pokud ne někdo ze zaměstnanců, z ostrahy, tak bude na kameře (které jsou po celém obchodě a monitorují každý kout). A taky ty kamery někdo sleduje (v přímém přenosu). Hlavně co se týká haypermarketů, ale platí to i pro většinu supermarketů.

elkon

Ani to nezkoušej, máš podivné záliby. Začíná to rohlíkem a končí na Borech…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

Drap

Stejně tak kecáš ty. Němcová neni dávno poslankyně, ale senátorka.