MonkeyKing

Jak natočit pohádku?

Přesně na tohle by se měli ptát filmaři. Nedá se na ty nový pohádky koukat a asi to i dělají naprostí amatéři, co je vzali odněkud z ulice. A tak se ptám, co musím udělat, abych si taky mohl natočit pohádku? Respektive stát se režisérem…

Nejlepší odpověď
Drap

Napíšeš si kvalitní scénář, seženeš peníze a potom natáčíš podle svých představ stejně jako každý jiný film.

Další odpovědi
quentos

Vezmeš starej klasickej film ve špulce s pohádkou a natočíš ho na tužku.

Schluker

Quentin Tarantino rika, ze tocit muze kazdy. Staci zacit psat a toceni se venovat, pak uz je to trochu o talentu a hodne o trvdem usili.

Lotr2008

Nejlepší pohádky se točily za komančů, ale ostatně si myslím, že za nich se celkově u nás točily kalitnější filmy. Dnes je dobrý český film výjimka.

Mariana Zava

Scénář si napíšete potom najdete herce natočíte to a je to naschle