Eva Dvor1

Jak napsat ve validní formě datum narození 3.3. 1958?

Odpovědi
jáára

03.03.1958?

quentos

jáára: takhle určitě ne…
validní = platný
S mezerami za tečkami. Další okolností závisejí na tom, v jakém formátu se datum vyžaduje (někdy se vyžaduje dvojciferný formát dne a měsíce a v tom případě před číslice 1–9 přijde ještě 0; v takovém případě prý však bez mezer. Viz odkaz – už jste se na to jednou ptala a opakování otázek je proti zdejšímu kodexu!!!). https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-napsat-ve-validni-forme-narozeni28-7-1951?podobna=1

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

… opakování otázek je proti zdejšímu kodexu!!!). Odstranit!

quentos

Na to, že seš tady „novej“ (ve skutečnosti starej s už asi desátým nickem), si nějak vyskakuješ.

Nassin

Vykřičník jako interpunkční znaménko může také vyjadřovat naše emoce. Můj učitel češtiny
říkával: „Tři vykřičníky odhalují počínající šílenství pisatelovo!“ Výjimkou, kdy o šílenství uvažovat
nemusíme, je marketingová značka statutárního města Ostrava.