Jak nainstalovat Windows s přenášecího HDD?

Mám přenášecí HDD a mám tam hromadu souborů a složek. V jedné složce je i instalačka na Windows 7. Jak to spustit při bootování (startu počítače)? Děkuji

Odpovědi
Hlada

Přímo to nepůjde. Disk musí být bootovací. Nejjednodušší bude vypálit iso soubor na DVD. Jestli máš UEFI, přepni na Legacy.

Zaibatsu

Při bootování počítače stiskni delete nebo jiný tlačítko pro boot podle tvého počítače. V nastavení BIOS pak najdeš bootovací zdroje, default bude obvykle jednotka DVD, atd. Nastavíš tam USB, uložíš, opustíš BIOS a u mělo by se to načíst.

jáára

Nijak bez ztráty dat na tom ext. disku.

E: S Hladou nemůžu souhlasit a tak to píšu sem.
Jestli PC používá BIOS nebo EFI je v celku jedno. Jen se ta instalačka nedělá s tabulkou MBR ale s GPT. Ale kdo by chtěl Win7, že