Kazatel

Jak může svět přihlížet teroru páchaném na ukrajinském lidu? Proč především velké firmy na ruském trhu stále profitují?

Proč již dávno například společnost Microsoft neodstavila operační systém v této zločinecké zemi a stále zde své produkty prodává? Proč v Rusku stále kvete herní průmysl, atd. atd., proč peníze od tyrana nesmrdí, nebo nejsou konfiskovány a užity k jeho likvidaci?

Odpovědi
paul1

Vydělávají hlavně zbrojařské firmy, i ty ruské v Rusku. Také české a dokonce i expandují:

Zdroj: https://echo2­4.cz/a/Jk9MN/­zpravy-domaci-byznys-zbrane-ukrajina-strnad-czechoslovak-group-excalibur-vyvoz-tanky-raketomety-houfnice

Drap

Jak vidíš, tak klidně může.

df

Že jsi vzpomněl zrovna Microsoft je s podivem. Asi ti uniklo jak jeho zakladatel, syn ďáblův, básnil o snižování lidské populace.

pusinka50

Proč myslíš, že na Ukrajině je páchán teror? Teror Ukrajinců, kteří od r. 2014 vraždili ruské občany žijící na Ukrajině, ti nevadí? Něco si o tom zjisti, než začneš odsuzovat Rusko. Putin se teď jen začal bránit. Také likviduje Sorosovi pokusné laboratoře, kde Ukrajinci vyrábí biologické zbraně a dělají pokusy na malých dětech.

Pavel Horak

Taky jsem zvědavá

df

Tomu synovi ďáblovo chybí už jen rohy na hlavě