Savier

Jak moc škodí 10 piv za víkend?

Včera jsem vypil 5 piv a dnes to hodlám opakovat. Myslíte že je takové pití škodlivé? Piju dvanáctky. Děkuji.
Úprava: Takto piju každý druhý víkend.

Odpovědi
terry

To si jako stanovíš, že vypiješ 5 piv a hotovo?
A když máš ještě chuť na další tak nic?
A když chuť nemáš, tak se donutíš těch 5 kousků co 2 týdny dát?
A když máš chuť zapít oběd, tak taky nic?
Prostě mě jen překvapilo, jak to máš naplánovaný 😁

Mravenec

Jen si dej.

paul1

Znal jsem tzv. santusáky, ti 10 piv i více vypili na posezení za odpoledne. Bylo to ale v době, kdy pivo (10°) stálo 1,20 Kčs.

Rokio

Zdraví prospěšné to určitě není. Zdravý člověk by měl vypít maximálně jedno kvalitní pivo za den.

Pokud bys v tom pokračoval, mohl by se z tebe časem stát alkoholik.

zjentek

Pokud u toho nebuchneš dva pakle tlumičů* jsi v pohodě.

*myslím klasiku co se uvádí do provozu normálně ohněm.

Zítra máš ještě neděli tak si dávky můžeš rozložit na 3,3 piva a jsi v pohodě dvojnásob 🤷‍♂️

Savier

paul1: Wow! A cigarety stály 5kč, ne? 😮

quentos

Opět vytrženo z kontextu. Zapomněl dodat, že obyčejný člověk měl měsíční příjem tak patnáct stovek.