Jak moc je plný váš diář?

Nejlepší odpověď
Rokio

Mám ho většinou celkem plný. Pořád mám co dělat. Mám ale jen minimum povinností a naopak spoustu aktivit, které mě baví.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… na co diář ??? … mám kalendář v mobilu a jinak si vše pamatuju …

Kepler

Jako důchodci se můj diář smrsknul jen na jeden lísteček týdně, co si potřebuju koupit. Ostatní si píšu do kalendáře.

quentos

Přes léto poloprázdný, po zbytek roku popsaný k prasknutí.

ivzez

Žádný jsem nikdy nepoužívala. (–:

aliendrone

:) To se těžko dá zjistit – z mnoha dobrých důvodů používám kombinaci klasického diáře, appky v telefonech a především vlastní paměti. Ale nenudím se víc, než je zdrávo, myslím.

BTW – „žít podle rozvrhu“ si mohou dovolit jen ti, kteří ho mají plný bezvýznamných blbostí, bez nichž se lze snadno obejít. Jinak poznáš, že ti nezbyde nic jiného, než řešit konkrétní situace/problé­my/úkoly ad-hoc, protože člověk/společnost vykazuje chaotický prvek, takže OPRAVDU obecně plánovat (konkrétněji než rámcové stanovení cílů) je naprostý nesmysl. ;) :D :D

Anikitos

Mám už delší dobu téměř každý den rozdělen na min. 2 hodiny čtení
+2 hodiny práce
+2 hodiny posilování/spor­tování
+2 hodiny učení. :)

Samozřejmě to tak není vždy, někdy mám jiné povinnosti a někdy čtu téměř celý den a nedělám zase nic jiného atd…
Tak asi tak! :D

Edison

Nepoužívám diář v žádné podobě. Nenechám se spoutávat plány. Nutné věci si pamatuju, méně nutné se vyřešej samy.

Drap

Nijak zvláště. Bývaly doby, kdy listy nestačily.

marci1

Přiměřeně pracovním i soukromým schůzkám. Raději každý den méně, než být každodenně případ pro psychiatra. Zastávám názor, že „spěchat se má pomalu“ a že „peníze kazí lidi“. 🙂