12kolemjdouc

Jak me tato zraneni ovlivnily

V 9 letech jsem byl uderen do zadni casti krku. Citil jsem od te doby zmeny. Ted uz ne, ale do 20 jsem to pocitoval. Mel tento utok vliv na to jak se vyvijel mozek (proste cela hlava, kost oblicej, vzhled atd.). Nekdy i mala narazena kost nebo centimetr muze zmenit celou strukturu. Treba lehce narazena kost vzadu mohla zpusobit pri vyvoji to ze to vyrostlo jinak nez by se stalo kdyby k zraneni nedoslo. Dela se mi z toho zle.

Nejlepší odpověď
Drap

Máš za krkem hrb? Na co se vlastně ptáš? Myslíš že tím byl ovlivněn vývoj tvého mozku? Na základě otázky bych doporučoval hledat příčinu jinde, než v úderu do krku v devíti letech.

Další odpovědi
da ny

Možná se přehnaně pozorujete (pokud si z nás neděláte, jen srandičky). Svou energii směrujte jiným směrem :D
Kdo čeká na nemoc/problém, tak se dostaví (síla mysli, sugesce).
Pokud máte nějaké změny na obratlích krční páteře, poznal by lékař z RTG snímků. Ke změnám však dochází i bez úderu/úrazu, z různých příčin (nejčastěji pro vadné držení těla, špatné návyky, nevhodné cviky a různá onemocnění).
Pokud nejste spokojen se svým obličejem, nebude to následek úderu v 9 letech. Člověk se má mít zdravě rád. Rozumu Vám to jistě nepřidalo/neubralo. :) Jestli se Vám dělá z něčeho zle, změňte svůj postoj. Postarejte se, aby Vám bylo dobře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

A otázka zní?