Gendero

Jak maji nastavene Vanocni svatky filmari?

Odpovědi
nyjono

Jako jiný lidi, co pracují??

led

Podľa plánu nakrúcania. Ak si to práca vyžaduje a podmienky dovoľujú nakrúcanie sviatok/nesviatok, noc/deň všetci, ktorí sú potrební na „pľaci“ sú tam. K tomu si nezabudnite pripočítať aj niekoľkohodinové maskovanie a demaskovanie, tak aby práca prebehla podľa plánu. Nie je to žiadna „sranda za veľké peniaze“ ako sa mnohí domnievajú.

PS. nikto vám nepovie presne pracovnú dobu od – do, skôr od „kamera vidí“ do „kamera nevidí“ a od nevidí do vidí. Prestoje stoja zbytočne vyhodené peniaze