Jak lze zjistit závadu na kombinované lednici s mrazákem Goddes?

Mám kombinovanou lednici s mražákem Goddes. V lednici se mi objevuje pod spodním šuplem voda a mražák mrazí jak má. Je možné, že by byla v lednici byla ucpaná zdířka pro odtok vody a proto lednice nechladí jak má?

Odpovědi
lukas1912

v lednici maš v zadu tu desku ktera se ochlazuje a odbaš se tam odevi kapički vodi ktere pak stekaji dolu abi se odstavi do kompresoru a konpresor je odpařuje přič ano muže bit ucpana diska