dust8

Jak konkrétní dietu pro obézní byste doporučili?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Vyváženou. Jen snížit kalorie CCA o 300kcal než máš celkový denní výdej. Možná bych ještě snížil sacharidy a zvýšil bílkoviny.

Další odpovědi
Kepler

Jak jsem tady už doporučil: chce to vyváženou dietu – do každé ruky jedno pivo. Ale jinak už nic, leda dlouhý bič a malý dvorek.

Edison

Dlouhej bič, malej dvorek.

zjentek

Pokud zeleniniovo – ovocné ěťávy sami o sobě dotyčnému nestačí, je možno užívat i celé plody ve formě ov – zel salátů. Strava musí být vyvážená, je třeba zjistit vhodnost rostlinné stravy, nic neopomenout, aby organizmu nechybělo. Všechny prvky a látky jako stavební kameny a nutné pro organismus najdeme v rostlinách. Začíná jaro, všude brzy bude množství zázračných rostlinek, tzv. „zeleného“ které se jí, dá se kupř. smažit v těstíčku i jinak upravovat, aby chutnalo, bývají lahůdkou. Nutno se vyznat nebo vyčíst, především nutriční hodnoty a obsahy zásadních látek, jakou je např. protein, kde najdeme jaké množství, obsahy, atd. každému chutná jiné, pokud nechutná, není dobré se nutit, to je pak dieta postavená proti zdravému rozumu. Indická kuchyně hodně napoví, zvláště vhodná je pak v případě obezity. Dočasně, v počátcích změny jídelníčku skutečně VELMI VHODNÁ. vysledky se dostaví. (;
http://www.zoo-ostrava.cz/ima­ges_news/2060_1­.jpg → domácí omáčky, namáčečky, sračičky a čatníčka dle vlastní fantazie a chuti při podobné dietě NUTNOSTÍ !!! (Něco nádherného, sliny tečou úpa všude, když se přijde věci na chuť.)

orwell

Můžeš zkusit jednoduchou dietu „děleno dvěma“. Na složení zatím neměn nic, jen sežer od všeho polovinu, co dosud. A doplň pohybem! Později se dá přitvrzovat, ale už jenom tohle by se mělo za týden či dva znatelně projevit. Zajímavé je, že když přerušíš žrací obřad (stačí na pár minut odběhnout), pak po návratu k talíři zjistíš, že už bys ani nemusel pokračovat v dojídání. U mě to aspoň tak funguje.

koniczek

Dietu nemusíš vůbec řešit – vyvážená strava je mýtus (viz. válečná generace) – prostě se jen začni hodně hýbat – nemusíš hned běhat – stačí obyčejná rychlá chůze – důležité je hlavně vytvořit si návyk a pravidelně se hýbat – tohle je absolutní základ.