zjentek

Jak jste na tom zdravotně v rámci koronaviru?

Ahoj uživatelé. Tato otázka si klade za cíl neodborně přezkoumat váš zdravotní stav v rámci koronaviru COVID-19. Neví se, k čemu je to dobré, ovšem počet nakažených horentně stoupá a statistika je taky někdy dobrá věc, děkuji. (;

Nejlepší odpověď
dust8

Jsem zdráv/a (;

Zatím, tak jsem to zaklepal. Dodržovaní striktní karantény je, ale občas výzva. Co, ale až příjde ponorková nemoc? Nemám tu moře…

Další odpovědi
Edison

Ještě si to rozmyslím

Včera se mi blokla záda. Takže mě bolej, nemůžu se hejbat, nemůžu dejchat… Myslíte, že to může souviset?

Nandi

Jsem zdráv/a (;

dudu

Jsem zdráv/a (;

brillant

Jsem zdráv/a (;