CTTON

Jak dlouho bude trvat sucho?

Už navždy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

jiné

Na to jsou odborníci, kteří vám určitě odpoví fundovaně. Česko zažívá nejhorší sucho za 500 let, konec je v nedohlednu.

Nevím, zda někdo může zodpovědně určit, co bude za 1000 let. Těžko umí někdo věštit.

"Za jednu investovanou korunu, dvě zpátky

Scénáře ale nemusejí být tak černé, pokud Česko nepodcení přípravu na blížící se suché roky. Podle rektora České zemědělské univerzity Petra Skleničky budeme muset na přípravu před dopady klimatických změn v následujících dvaceti až třiceti letech investovat čtyři sta až pět se miliard korun. Dopady na ekonomiku i veřejnost by tím bylo možné razantně zmírni"

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/vedci-sucho-voda.A190820_114­120_domaci_on­kr

Další odpovědi
led

jiné

Pokiaľ nezaprší.

Edison

jiné

Nesmyslná otázka. Nikdo nemá tu správnou křišťálovou kouli.

Nandi

jiné

Možnosti mi naprosto nevyhovují,určitě nebude trvat navždy a už vůbec nebude trvat přesně 1000 let.

marci1

jiné

To neví nikdo, ani vědci. Ale je pravda, že bychom se měl připravit na suché a horké roky, kterým se podle vědců nevyhneme. Máme třetí nejnižší kapacitu vody v rámci EU a hrozí, že ji budeme muset dovážet. V EU je na tom hůře jen Kypr a Malta. ☹

mosoj

jiné

Dokud se lidé nezmění. Myslím si, že to již ale není možné.

Drap

jiné

7– 10 let

independent

Jak můžou vědět, jak bylo před 500 lety