rrihamirek1

Jak casto si objednavate (narodni) pokrm pizza? A jakou, za kolik chechtaku?

Nejlepší odpověď
da ny

Nikdy

Další odpovědi
Drap

Velmi zřídka. Spíše příležitostně , cca 1× do roka si někde dám. x-3× do roka si dělámepizzu doma, svou, ze svých surovin. A národní pokrm to není. Už jsem ti jednou psal. Vynechávej národní, nebo budeš považován za národního blba.

quentos

Přijde na to, co se rozumí pojmem „objednat“. Objednat v restauraci, nebo objednat rozvozem domů? Rozvoz nevyužívám, ale tak jednou za týden až dva si zajdu do zdejší italské restaurace. Pizzu připraví opravdoví Italové a donese ji krásná servírka. Poslední dobou si už ani neberu jídelní lístek a dám si rovnou třiaosmdesátku – pizzu s rybou a cibulí. Průměr 32 cm za 159 Kč. Leckdy ji ani nesním celou a nechám si poslední dva kousky zabalit s sebou.

paul1

Nikdy, děláme doma, polotovar z TESCA.

Ametyst

Asi tak 5× do roka, když přijdeme do hospůdky, kde se nevaří. Stojí kolem 140 Kč.

rrihamirek1

Drape, napriklad zde jsem to narodni mel za jistou zertovni nadsazku. Proto je to v zavorce. 🙂

Drap

Nijak zvláště mně to ale nepobavilo. Nevím jak ostatní.

Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

rrihamirek1

Neuveritelne sproste invektivy.