FlAsh_7

Jak často (popravdě) čtete?

Odpovědi
Rokio

Každý den. Knihy moc ne, ale čtu například zprávy na internetu a jiný internetový obsah.

quentos

Snažím se vyhradit si na knihu denně alespoň chvíli. Když to nevyjde (což naštěstí bývá málokdy), bývám naštvanej.

Emefej

Téměř každý den, mívám rozečtené 2–3 knihy současně.

Jiří Bohumil

Každý den cca 1 hodinu před spaním. Jinak vždy a všude, kde musím čekat (v autě na manželku u obchodu, u doktora a podobně). Pouze e-knihy ve formátu e-pub, v aplikaci čtečky na mobilu, kterých mám v něm, na SD kartě, cca 3 tisíce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.