rrihamirek1

jak casto delate narodni pokrm smazeny syr s hranolky?

jedna se naprosto o narodni pokrm- vase decka to konzumuji vzdy a vsude, vyrusta na tom cela generace. v kazde ceske jidelne a ceske hospode toto jidlo najdete! je to typicky cesky pokrm. vlastenecky a smazeny.

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Smažák a národní jídlo?
1* za měsíc.

Další odpovědi
Rokio

Neumím moc vařit, ale toto jídlo si někdy dávám ve vietnamské restauraci nebo si ho nechám zabalit a sním ho doma.

cochee

Nikdy. Je to vrchol nezdravé výživy a mi ani vůbec nechutná.

Gus_Fring

Já myslel, že knedlo-vepřo-zelo je národní pokrm…

Beruškazamla

Národní pokrm? není to národní pokrm

Bures_StB

Měl jsem tento týden.
Je pravda, že v Čechách se smažáček jede daleko více než nějaké knedlo zelo.

terry

Tak nějak nechápu, co je na tom vlasteneckého 🤔🤔. A .. nedělám.
Občas v restaurace, ale raději s brambory vařenými.
Jedno smažené stačí.

Justin1

Doma smažák nejím a v restauraci si ho vyberu jenom tehdy, když v nabídce nenajdu nic lepšího.

quentos

Nikdy.

paul1

Občas ho děláme, ale z hermelínu a k tomu vařené brambory.

da ny

Nikdy.

elkon

Národní možná, ale ne českého národa.

Filip84

„Národní pokrm“, jo? Už to nehul!

rrihamirek1

taky to tak delam rokio. mam na hlavni tride kde bydlim jedno cinske bistro kde udelaji tento narodni pokrm za 115,– Kc.