jirka F

Jak byste to řešili, kdybyste měli před sebou pouze dva nápoje: jeden by vám přivodil smrt a druhý…?

Jak byste to řešili, kdybyste před sebou měli tři nápoje. Jeden by vám přivodil smrt,druhý by vám změnil pohlaví a po třetím byste se nemohli přestat smát. Jaký nápoj byste si zvolili?

Nejlepší odpověď
quentos

d) jiná odpověď

Opět nesmyslná anketa.

Cituji: „… pouze dva nápoje… a po třetím…“ – tak kolik teda?
Čteš si to po sobě vůbec?
Jediná možnost je zaškrtnout d), protože v ostatních jsou chyby. „… ten co by mě přivodil…“ „… ten co by mě změnil pohlaví.“ „… ten po kterém bych se…“ – bleju.

Další odpovědi
Tw!st

b) vypil bych ten co by mě změnil pohlaví.

A byl bych tanečnice u tyče

Kepler

d) jiná odpověď

Nechtěl bych ani jeden, ale jsem tak dobrá duša, že bych je nabídl zdarma některým „oblíbencům“ – psychopatům.

Jane311

b) vypil bych ten co by mě změnil pohlaví.

Drap

d) jiná odpověď

Otázka opět nesmyslná, nikomu neposkytne případná odpověď použitelnou informaci. V otázce jsou dva nápoje, v textu uvádíš tři a všechny varianty jsou zmatené a nesmyslné. Taková situace nemůže nastat. A co by kdyby, nikdo neví jak by se zachoval v krizové situaci.
Jistě znáš že kdyby byly v p..... ryby, nebylo by rybníka ...........

Rokio

c) vypil bych ten po kterém bych se furt smál.

Možnost c) by pro mě nadělala nejméně škod, protože už teď s tím mám problémy vlivem výrazné hypománie.

Na druhém místě bych bral změnu pohlaví a jako nejhorší možnost vidím nápoj smrti.

jirka F

Všem se omlouvám,nevšiml jsem si chyb v otázce.