Kelt

Jak budete řešit letošní Velikonoční pondělí vzhledem k nemoci Covid 19?

Kvůli Covid 19 se nedoporučuje chodit na šmigrust, na druhé straně škoda každé rány, která padne vedle. Budete podle obvyklého počtu vyšmigrustovaných žen toto aplikovat na vlastní partnerce s několikanásobným opakováním včetně opakovaného nalévání si z vlastních zdrojů? Nebo má někdo jiný návrh? Děkuji.

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Budu to „slavit“ jako každý rok… nijak. :) Velikonoce pro mě nic neznamenají.

Další odpovědi
Pepa25

Přenášet omezení pohybu na ženu mi tedy přijde nefér, tzv. dostane jako obvykle 😉 Jinak možná zkusím šmigrust ségry přes Skype, ale obávám se, že to nebude ono 😉

gumiczud

Pro mě se skoro nic nemění. Chodil jsem pouze za maminou a babičkou, jinak Velikonoce nijak neprožívám.

dudu

Manželku jsem pomlázkou „omladil“ už po ránu, se zeťáky mám dohodu, že přitlačí i za mne.

zjentek

Asisi něco pustím a bude to>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=m6bB8Fno1nE&lis­t=PLZShy8GuPnG-qoX4EEwQ4_L6mgY­bAFLR0&index=2

quentos

Půjdu jen k nejbližší rodině a sousedům.
Doplňuji: Covid-19 není virus, ale nemoc. Virus se jmenuje SARS-CoV-2.

Pepa25

Přikládám příklad virtuálního koledování (ne mého): https://www.fa­cebook.com/ha­velondrej/vide­os/991125794615836/