jirka F

Jak brzo byste dokázali vstát, pokud byste nešli do práce/do školy?

Jak brzo by jste dokázali vstát,pokud byste nešli do práce/do školy?

Nejlepší odpověď
nyjono

e) jiná odpověď

Dokázali? To znamená, že to je z nějakého důvodu potřeba. Takže vstanu v tu dobu, kdy je to potřeba. Jedno, jestli ve 3 nebo v 7 hod.
Pokud nejdu do školy ani do práce, vstanu až se vyspím a až se mi vstávat chce.
Opět jedna nesmyslná otázka.

Další odpovědi
Malvína

e) jiná odpověď

Různě. Někdy potřebuji jít k lékaři, brzy nakoupit a vstávám kolem sedmé. Když se zdržím s přáteli to pozdních hodin, ráda si pospím klidně i do desíti.

annas

e) jiná odpověď

Mně nikdy vstávání nedělalo problémy. I když v zimě bylo tma, mrzlo, opustila jsem bez problémů zahřátou postel.

I když jsem doma, vstávám v létě kolem 6., v zimě po 7. h. Někdy později, poslouchám Studio 6.

Neplatí u mě, že bych vyspávala. Dodržuji pravidelnost,. I když někdy špatně spím, jak nastane čas, vyskočím z postele., i kdybych spala kratší dobu.

Drap

e) jiná odpověď

podle toho, jak budu potřebovat.

Kelt

e) jiná odpověď

Dělám ranní i noční směny a na tu ranní musím vstávat kolem 4. hodiny. No a když potřebuji jet vlakem tak vstávám ještě dříve. Záleží na tom, kdy musím vstávat a co je třeba dělat. Dokážu vstát třeba po 5 minutách relaxace, ale záleží na tom, co ne čeká.

quentos

e) jiná odpověď

Opět nelze odpovědět a, b, ani c, protože jsou v nich jednak ostudné chyby, jednak jsou genderově diskriminační.
A opět blbá anketa i proto, že dokážu (a taky to několikrát do roka dělám) vstát i ve 3.30 ráno, pokud jedu na turnaj na druhý konec republiky.

Lotr2008

d) nevstal bych už vůbec nebo až někdy v poledne