PetrSl

Jak bojovat se stydlivostí v sauně?

Odpovědi
Drap

Překonat ji, nebo do sauny nechodit. Jiná možnost neni.

paul1

Dá se držet ručník před pohlavím. U žen je to složitější, ale dá se větším ručníkem zakrýt obé.

Viktorie II.

Nechoď do společné sauny a před chlapy se přece nemusíš stydět.

led

Pokiaľ idete do sauny, nemyslite na sex. V tej horúčave aj tak budete myslieť ako vydržať tú horúčavu bez straty bodov. Zaoberajte sa svojim potením. Prípadne sa obráťte od ostatných. Uterák máte nie zakrytie, ale na lavicu. Komu napriek teplu prekáža zmiešané obsadenie, nemusí ísť v daný čas do sauny.

Kazatel

Hoď na sebe prostěradlo a máš po problému. Ostatně až uvidíš ta jiná sulcová těla, naprosto bez zábran, budeš si říkat, jak jsem se toho mohl já hlupák bát.