MITKEPEK

Jak aktualizovat Flash player na Window XP?

Nelze aktualizovat Flash Player na Windowx XP. Lze bez problému stáhnout aktualizační soubor. Ale když se na něj klikne, tak se jednoduše nestane vůbec nic, systém nijak nereaguje. Aktualizační soubor byl stahován opakovaně z oficiálního webu, vůbec nereaguje. Přitom poslední aktualizace nedělala vůbec žádné problémy. Tím pádem nelze aktualizovat a jsou problémy s přehráváním videí na netu.

Odpovědi
Rohlik

Windows XP jiz nema podporu u Microsoftu a pravdepodobne ani od dalsich vyvojaru softwaru – Adobe. Takze doporucuji prejit na bezpecnejsi verzi operacni systemu, ke kterym budes mit moznost stahnout aktualni Flash player.