zjentek

Jak a kde vznikl zlozvyk troubit při svatbě auťákama jako smyslů zbaveni?

Já emocionální lidi dokáži pochopit, no vážně, ale… Stejně v neděli už nikdo neví, že nějaká svatba byla a v sobotu tím troubením lidi akorát tak naseštverete, tak k čemu to?

Nejlepší odpověď
tvaruzekcz

Je to dávný zvyk a tradice. Lidé ve svatebním průvodu od pradávna vytvářeli hluk – to všechno proto, aby odehnali zlé duchy a chudobu, aby negativní jevy nenásledovaly manžele do jejich nového příbytku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone