Hrajete ještě v dnešní době stolní hry, nebo se od nich už upouští?

Odpovědi
Nandi

Ano,hraju.A nep­řipadá mi,že už se od nich opouští.

quentos

Nechtěls náhodou říct „upouští“? … „že se od nich opouští“ je nesmysl.
Ano, stále hraju scrabble a občas šachy, scrabble hraju i závodně. V obou hrách se stále pořádají turnaje a mistrovství, v Pardubicích se dokonce každoročně pořádá celosvětový con turnajů v desítkách stolních her, takže ne, neUpouští se od nich.

agentpv

Ano, hrajeme, dnes existují desítky, možná stovky moderních her – hezky zpracovaných, jednoduchých i složitějších…

anonym

Hraju, jen mám problém, že moji spoluhráči mívaj problém s anglickou verzí hry.

Existuje velká, obrovská hromada her různejch typů a žánrů. A neustále vycházej nový.

Když kouknu za sebe, třeba Level 7 Omega Protocol, Merchants & Marauders, BattleStar Galactica, Mars Teraformace…

anonym

quentos: Chtěl, díky.