dust8

Hospody budou zavírat už v osm večer. Souhlasíte s tím?

Zdroj: https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/prymuluv-plan-zavrit-divadla-a-lidem-v-karantene-zaplatit-hotel-123310

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, protože...

Vadí mi hulákání opilců, když už chci spát.

Další odpovědi
zjentek

Ano, protože...

…teď v zimě je to jedno a do léta snad nařížení zruší, bo jinak bychom se museli vracet dom za světla a to by všichni susedi na Prajzké viděli, v jakém fajném stavu se radši denně potácíme do chalupy, ku manželce. Člověk ale nesmí v práci makat do páté, bo jinak do osmé ani nestihne pořádně se zgruchat.

Alesh

Ne, protože...

To je můžou rovnou zavřít úplně. Na vesnicích určitě, tam se chodí do hospody navečer cca 18–19 hod. To se ani nevyplatí otevírat.

nyjono

Jiná odpověď

Mně to je celkem jedno, ale spoustě hospod se pak vůbec nevyplatí otevírat.
Na vesnicích se často chodí do místního zařízení až po 19.hod.

Gonfaloniér

Ano, protože...

Souhlasím s Keplerem. Vadí mi opilci z hospod, tak je jen dobře, že budou brzy zavírat. Sám do hospod nechodím, pouze výjimečně, když jdu někam na daleký trip a v okolí toho moc není, tak bodne něco vychlazeného z hospody. Navíc znám pár malých vesnic, ve kterých skutečně nic není ani malý obchůdek – pouze hospoda nebo menší hostinec.

Pozdě večer chodívám běhat, protože to je klid, žádní lidi atd. Běhám kolem hospody, která je kousek od místa, kde bydlím. Ne, že by to byla nějaká překážka, ale alespoň bude klid, žádné pokřiky, žádné pozdravy (nemám rád, když mě někdo zdraví, právě když běhám, to se fakt blbě odpovídá. Připadá mi, že někteří to dělají přímo naschvál, protože plno lidí znám jen tak od vidění a normálně vás za celý den nepozdraví. Jakmile ale běháte, to by vás hned každý zdravil nebo se s vámi dal ještě do řeči).

marci1

Jiná odpověď

Nakažení + 5 337 za 07.10., + 3 139 za 08.10. (prozatím jen do 18:00 hod.). Co k tomu ještě dodat? ☹
Možná jen, že včera 7.10. zemřelo 41 lidí.

Mc Merkurion

Ne, protože...

… když se v nich nesmí kouřit, nevím, co bych tam dělal >>> točený bez cíga nejni vono …

Hlada

Jiná odpověď

Omezování drobného podnikání je v současné době srovnatelené s dobou socialismu, kdy bylo oficiálně zakázané. Proto s tímto nařízením nesouhlasím.
Je možné, že řvoucí ožralové mohou být zdrojem nákazy. To je ale potřeba předem spolehlivě ověřit.

elkon

Jiná odpověď

Je mi to jedno a navíc se tě nikdo ptát na souhlas nebude. Takže zbytečný dotaz.

cochee

Ano, protože...

Mi to vadí, páč provozuju „hospodský“ sport, v tomto případě elektronické šipky. Do osmé zápas dohrát nestačíme.

Malvína

Ne, protože...

Začíná se to u nás měnit z demokracie na diktaturu. Nevidím důvod, proč zavírat v osm hodin. Buď je neotevírat vůbec nebo nechat normálně. Spoustě hospod se to prostě nevyplatí, jak tu bylo zmíněno. Navíc nějaký Pepa z Horní-Dolní může dojít v 19h na jedno, a stihne nakazit další lidi. To jako covid nejdřív přišel po prázdninách, nyní obráží hospody a bary po dvacáté hodině večerní? Před chvílí jsem četla opatření, která od pondělí začnou platit… No, nevím, vážení, zda toto opravdu chceme. Každý z nás si tuto situaci připouští jinak a má na to rozdílný názor, což je zcela v pořádku, ale za mě je to prostě šaškárna. Díky panu Prymulovi budeme nosit roušky dalších 10 let, hlavně ať to vynáší… ☹

quizzi

Jiná odpověď

Je mi to jedno.

Emefej

Ne, protože...

Pokud už náhodou jdu na jedno, tak obvykle chodím okolo sedmé večer. Teď budu muset chodit mnohem dřív.

da ny

Jiná odpověď

Je mi to jedno.
Nepotřebuji je k životu. Ani restaurace.
Chápu však, že ti, které „živí“, přijdou zkrátka.

jirka F

Ano, protože...

Stejně chodím do hospody jen od 18–19:30.

Arne1

Ne, protože...

I v osum večer mohu dostat hlad.

mosoj

Jiná odpověď

Ano. Dočkáš se ještě horších věcí než je zavření nějaké hospody.

(O_o)

Jiná odpověď