Vertix

Holka se mnou chce jít ven, co mám dělat?

Zdravím, včera večer když jsem se šel proběhnout tak mě na ulici pozdravila krásná slečna a začali jsme si povídat. Po chvíli mi pochválila účes a nakonec se mě zeptala kdy bych měl čas a pozvala mě ven.
Nejsem zmatkař takže věřím, že to proběhne hladce, ale už to jsou téměř tři roky, co jsem něco podobného zažil, takže se chci zeptat na to o čem se bavit a tak. Podle přízvuku jsem poznal, že je to ukrajinka, ale docela jsme si rozuměli.
Takže má otázka zní: Jak se mám na tohle připravit a o čem bych se s ní měl bavit? Víme o sobě víceméně jen základní údaje jako jméno, věk a škola, na kterou chodíme.
Předem děkuji za odpovědi! ;)

Nejlepší odpověď
orwell

Nechoď! Krásná slečna oslovila, pochválila, pozvala, přízvuk… Moje imaginární čidla hlásí poplach!

Další odpovědi
Kelt

Tak třeba se jí líbíš, nebo to může být volavka, záleží, kam chce s tebou jít. Na procházku a kam. Sleduj ji a pozoruj, zda nedává někomu znamení, zda tě nevede do jámy lvové a pod. Ony ty Ukrajinky jsou pěkné baby, ale jsou trochu divočejší než naše. No záleží na tobě, jdi se projít, ale po městě a zajděte do podniku, kde je hodně lidí. A nenápadně ji pozoruj, zda nedává někomu znamení a pod. Odmítnout můžeš vždy, i během schůzky.

osratykolik

Pokud otěhotněla ještě před tím než tě potkala, tak si ani nic plánovat nemusíš :)

paul1

No raději opatrně. Nechodit na opuštěná místa. Povídat se dá o Ukrajině, zvlášť teď, když se jí daří ve válce.