Reganois

Gratuluji uživatelce Ametyst k dosažení stříbrného statutu na tomto webu. Vnímáte ty výhody s tím spojené?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Moc ti děkuji, a také děkuji vám všem, kdo jste mě obodovali, a já zabodovala. 🙂

Další odpovědi
df

Také moc toužíš stát se stříbrným či dokonce zlatým uživatelem? Tak alou vymýšlet co nejvíc otázek, i kdyby měly být sebehloupější.

L.G.

Já teda jsem furt bronzovej, jsem myslel, že až budu mít 100 lajků, tak budu stříbrnej, sesbírat 100 zajímavých otázek, to bude teda peklo 🙂Každopádně by nebylo špatný do hry pustit trochu marketingu, přitáhlo by to davy, konkrétně buďto věcné odměny a nebo cash, kdo má zlatý statut, jeho odpovědi tím pádem mohou být dražší, on své penzum vědomostí vydal, čas nad odpověďmi strávil, ten titul tady těžko má někdo náhodou ve smyslu, že by se k němu dostal skrze špatné odpovědi, no a když už je teda místní boss/bosska, tak už by měl stát něco i jeho čas a váha odpovědi, kvalita odpovědi bude gradovat a zájem na ní podle mýho bude, protože těch se zlatou medailí tady mnoho neběhá atd.ať se neopakuju, on ten zájem sice může být spontánní, že odpovídá rád, ale takhle by byl radši, je to teda spíš podnět k úvaze vývojářům serveru, aby pořád bylo kam směřovat, tazatel by dostal kvalifikovanou odpověď, oba mají k ruce platformu, která by částečně profitovala z drobného zákusu z každé takto postavené otázky, na kvalitní odpovědi zlatý odpovídající zájem konec konců projevil už jen tím, že je zlatý a do teď patrně ne motivováný jinak než prestiží, nemusí se jednat o žádný dechberoucí rance, ale i ty si dokážu představit 😁když to prostě zkrátím a trochu přeženu, ptát se na odpovědi na otázky z fyziky nositele Nobelovy ceny za fyziku, tak by mi skoro bylo i blbý ptát se grátis 👎.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Já bych jí hlavně přál, aby méně podléhala konspiracím. To nikomu nic rozumného do života nepřinese.

Reganois

df: To nemám v plánu, neboj :)